Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnsanın En Önemli İşi (Seyfettin Bulut-Dost Konuşmalar 51. Bölüm)

İnsanın En Önemli İşi (Seyfettin Bulut-Dost Konuşmalar 51. Bölüm)

Signing of RasitTunca
[Image: attachment.php?aid=107929]
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply
Seyfettin hoca! diyorki muhammed : "lezetleri bitiren ölümü cok düsününün" ölüm gözlerin yumulmasidir ve sahte ölümler aksam yatmadan "hasibu gable tühasebü" yani mesela odan dolu, disarda araban var, kasanda paran, karin cocuklarin, amcan dayilarin, sehirde lokanta market, tarlada bugdaylar pancarlar,.... var,.. gözünü bir yumdun hicbiri orda yok ve sadece karanlik var yoklar, frekans, 1 ve sifirlar, ve var yoklar, bilgisayar false trular yada sinyal gibi var yok, pulsar yildizi kutup yildizi, var yok yildizi, ilk var yok sinyali puls etme kalp bunu yapar puf puf yani istedigin heryede gözünü yumup acmak yani var yok odasi, rüya gibi bir dünya, gözünü yumunca bütün rüya birtyor, gözünü acinca var, amma rüya uyuyunca varlar, uyaninca yoklar yani tam zidddi muhammed dedi yine bu dünyada rüyadasiniz ölünce uyancaksiniz

Signing of RasitTunca
Smileys-2
Reply
her namzda zaten ettahiyetü de o duayi tekrar etmiyon mu sen, yani "bedenimle yaptiklarim, dilimle yaptiklarim, ve malimla yaptiklarim, allah icindir" demek degil mi ettehiyatü, vesselavatü vettyibatü demek. bu tabi insan her namaz o shuurda olmasi bence mümkün degil, ve bazen gecishtiriyoruz namazi, yani o yüzden, sadece ettahiyatü namaz olarak yeterde artar. ben bazen ettahiyatü namazi kilarin, bunu izleyenler beni garipsiyor, halbuki namazin bütün özü ettahiytüdedir ya da fatihada dir

Signing of RasitTunca
Smileys-2
Reply
yorumlarim kalsinmi sizi aktif etcek diyemi bekliyen yorumlarimi kendi forumda size ihtiycim olmadan yayinliybilioyrum ve benim fikirme kisitlma getirmeneize izin vermeden benkendi forumda bu konudaki görüslmermi sizin videonuzun altina yazabilio<yrum o yüzden yorumum burda olmasi birse ifade etmez ve beni kcümsemenize sbeb olru belki helkmkiniza y o yüzdensizden himmet beklmemelemk icinkendi sayfam forum yterli cagirinca gelrim ve burdan yorjumumu önce sizede yazarinve sonra silerin ve kendi forumda eger istersem kalci birkarin ve sizi aktif etcek sizin görüsnüze ucak diye beklmen yani beldki senin siysi görüsne ben tersin amma sen konusunca ban söz hakki dogar sen bunrdan ben im yorumu aktif etmezsen nerde hkaldi benim söz hakkim selmlar sefettin hoca eskiden tvde hergün ismil hocayi sbah dinlerim sizi dinlerim mada yolculug dinlerdinm batzen garip yolcu bazen hacer tezeyi dinlerim,,.. yani degisen birsey ok fakat artik mecra cok dinlencek seredilcek cok kimse var sizede o yüzden eskisi gibi sadece dini klanla hilal tv dost semerkand a birde belki 54 tv degil yüulterce video ve kanla var o yüzden sira gelmdi ddiye davadan ve görevden kacmyin bir gün vaktim olur gelrin ve gelmdigim günlerin acisni cikariiz o gün semla ve du ile

Signing of RasitTunca
Smileys-2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)